Leden 2007

O narozeninových soutěžích

31. ledna 2007 v 11:29
Takže, tady vám sepíšu pár pravidel, abyste věděli co a jak a aby pak nebyly problémy a žádné výmluvy typu ,,Já to nevědělaaa":-D
Všechny narozeninové soutěže, budou takové, ve kterých není žádná správná odpověď - vyhraje tedy každý, kdo se zúčastní. Pokud ovšem neskopíruje předchozí odpověď... I když...teď o tom tak uvažuju a myslím, že možná bude pár výjimek... Některý třeba budou vyžadovat správnou odpověď a nebo budete mít nějaký úkol... Ale převážná většina bude ,,vyhrává každý":-))
Většinu soutěží pravděpodobně předpřipravím, takže se tu zřejmě každý den objeví jedna nová. A platí tu, že i když nestihnu udělat ceny (ale nebojte se, nikoho neošidím:-D), se zveřejněním nové soutěže se vždy automaticky ukončuje ta předchozí. Takže když někdo odpoví po ukončení soutěže (tedy po zveřejnění další soutěže), je to jako kdyby nesoutěžil.
Ceny za soutěže budu přidávat do článku, ve kterém je zadání soutěže. A na výzvy ,,Prosím, napiš mi až to skončí." nereaguju...fakt bych to nestíhala...
A ještě...na konci vyhodnotím, kdo se zúčastnil nejvíce soutěží a ten ještě dostane speciální diplomek.
Tak, to by bylo zatím všechno:-))

Nové fotky z hry Equus

30. ledna 2007 v 18:08 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
Jsou hrozně velké, tak vám je sem dám takhle:-) Když na ně kliknete, zvětší se:-)
potterweb


Dejte hlásek mému blogu...;-)

29. ledna 2007 v 19:40 Hlasujte pro mně, prosím...
Líbí se vám můj blog?:-)
Díky vašim hlasům jsem se dostala do druhého kola v soutěži o nej blog...a pokud chcete, abych ještě nevypadla, můžete mi dát hlas i tentokrát;-))
Jsem tam jako soutěžící číslo 15:-))

Dollz soutěž a big soutěž

29. ledna 2007 v 16:38
Nezapomeňte, že ještě pořád můžete ovlivnit hlasování v lednové soutěži dollz a v big soutěži Voldemortův pád:-))
Zatím to není úplně rozhodné, tak potřebuju vaše hlasy:-))

Scan z časopisu Pevnost

28. ledna 2007 v 15:50 Fénixův řád - informace
V nejnovějším čísle časopisu Pevnost se objevil článek o nejočekávanějších filmech roku 2007, kde samozřejmě nechyběl ani HP a Fénixův řád.
potterweb

Nový rozhovor s Evannou

28. ledna 2007 v 15:47 Lenká Láskorádová - EVANNA LYNCH


Byla jsi nervózní, když jsi to zkusila?

Chtěla jsem tam vážně moc jít a kdybych se nakonec nerozhodla, určitě bych toho litovala. Někoho potom vybrali, takže proč bych tam neměla jít? Je to jako ve scénáři k HP5, kdy se Harry snaží povzbuzovat některé členy Brumbálovy armády: " Myslete na všechny velké čaroděje v historii a pokud to dokážou oni, proč ne my?... " Je to podobné.

Slyšeli jsme, že jsi napsala dopis J.K.Rowlingové předtím, než jsi získala roli Lenky.
A ona mi odepsala! Psala jsem jí, že bych moc chtěla hrát Lenku a Jo mě povzbuzovala. Říkala, že také vždycky chtěla být spisovatelkou a přála si aby se to vyplnilo... A stalo se, na co celou dobu čekala. To čekání na vrchol ji obohatilo o zkušenosti, a to doporučila i mně.

Co máš s Lenkou Láskorádovou nejvíce společné?
Je živá a upřímná. Před nikým se nepřetvařuje a říká to, co si myslí. Ale není to od ní hrubé, ani nic podobného... Je s ní i legrace.

Myslíš si, že se Lenka objeví v posledním díle?
Ano, myslím, že v sedmé knize sehraje důležitou roli. Myslím, že se Harry nevrátí do školy, ale Ron s Hermionou ano a pojedou pro Nevilla, Ginny a Lenku.






potterweb


Nové fotky Dana z Extras

28. ledna 2007 v 15:44 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
Jak jistě víte, Dan Radcliffe se objevil v anglické komediální show Extras, kde si zahrál sám sebe v kostýmu skautíka. TADY si můžete stáhnout video ze zákulisí natáčení ve formátu MOV. A tady máte tři nové fotky:

potterweb

Nové promo fotky Ruperta

28. ledna 2007 v 15:37 Ron Weasley - RUPERT GRINT
Tady máte pár nových promo fotek, které byly vyfoceny minulý rok v říjnu v San Franciscu a v New Yorku, když tam Rupert propagoval svůj nový film Driving Lessons.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
rupertgrintgallery

Premiéra December boys + nové informace

28. ledna 2007 v 15:32 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
Warner Bros zveřejnil zprávu, že Danův nejnovější film December Boys bude mít světovou premiéru v srpnu 2007 a také poskytl pár nových informací o filmu...

December Boys je film založený na knize Michaela Noona, který vypráví příběh čtyř sirotků vyrůstajících za zavřenými dveřmi katolického kláštera v Austrálii. Chlapci léta pozorují, jak jejich mladší kamarádi opouští sirotčinec se svými novými adoptivními rodiči a postupem času dochází k názoru, že na ně by nikdy nemusela přijít řada.
Matka představená dá chlapcům konečně něco na se můžou těšit - poprvé je pošle na návštěvu na pobřeží. Jejich dlouho očekávané prázdniny se ale nevyvíjí tak, jak předpokládali, dokud se nesetkají s Terezou a Ferbessovými, mladým párem, který by byl skvělými rodiči.
Chlapci stráví své první léto u moře bouřlivě - všichni se snaží, aby právě oni byli tím, kterého si manželé vyberou a vezmou k sobě, a tak vzájemně sabotují své úsilí zalíbit se jim. potterweb

Oblečte si Severuse

28. ledna 2007 v 15:27 Severus Snape - ALAN RICKMAN
KLIKNĚTE a oblečte si Severuse Snapea:-D

Dan je nejmladší ve stovce nejvíc sexy mužů

28. ledna 2007 v 15:24 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
10 tisíc žen rozhodlo v hlasování Magazínu NW sto nejvíc sexy mužů světa o 82. příčce pro Daniela Radcliffea, filmového představitele Harryho Pottera. Krom umístění stojí za zmínku Danielův věk - ve svých sedmnácti letech je na tomto seznamu nejmladším. (První místo obsadili členové skupiny Take That, kromě Daniela se z herců HP filmů ve stovce umístil ještě David Tennant. Celý seznam najdete zde).
ph.net

Každý 20. člověk by lhal, že četl HP...

28. ledna 2007 v 15:22 Ostatní novinky
Víte co vyplývá z výsledků ankety MLA (TheMuseums, Libraries and ArchivesCouncil)? Že každý dvacátý člověk by lhal kvůli čtení Harryho Pottera, jen aby vytvořil iluzi, že se řídí posledními trendy :-D
ph.net


Oranžová

27. ledna 2007 v 11:50
A co teď???:-))

Červená

27. ledna 2007 v 10:58
Tak co...je lepší červená barva??:-))
Pište...nechci, aby se každej lekl...já tu nechci růžovou:-D

Design

27. ledna 2007 v 9:15
Co já si myslím o tomto designu?? Upřímně?
Je děsnej:-D Příšernej...nenávidím růžovou!!:-D Ale je strašně veselej a optimistickej...na narozeniny se hodí...
Ale už se těším na březen, až se mi sem vrátí můj krásnej netopýří černej blog:-D
P.S. Ale jestli máte návrh na nějakou jinou barvu než je ta příšerná růžová a stejně splňuje účel - tedy je veselá a narozeninová, písněte:-D


Narozeniny

26. ledna 2007 v 11:33
Jak už asi víte, tento blog slaví 17.2. své první narozeniny:-) A protože chci, aby byly nádherné, pečlivě jsem se na to připravovala:-)) Vidíte nový design...veselý, narozeninový... Možná až přehnaný, ale je veselý a to je hlavní:-))
V této rubrice se dozvíte informace o NAROZENINÁCH a také tu bude spoustu soutěží, ve kterých bude každý vyhrávat... Také zde uvidíte všechny dárky a přáníčka, které tento blog dostane...:-)
Takže se radujte a slavte!!!:-))