Únor 2007

Dvacátá osmá narozeninová soutěž

28. února 2007 v 16:45
Popište, jak by mohla vypadat smrt Voldemorta!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ceny:
Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz

Moodyho kouzelné oko

27. února 2007 v 16:49 Hry
TADY si zkuste zahrát zajímavou hru :-) Pravidla jsou ,,dost" složitá, přostě k nepochopení! Tak se s tím koukejte poprat :-D

Dvacátá sedmá narozeninová soutěž

27. února 2007 v 16:43
Myslíte, že Draco Malfoy nakonec zvolí ,,dobrou cestu"? Proč?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ceny:
Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz

LEGO on-line hra

27. února 2007 v 12:41 Hry
TADY si můžete zahrát zajímavou LEGO on-line hru :-) Hodně štěstí, napište, kolik jste získali bodů :-)

Originální kopie - drahá sranda :-(

27. února 2007 v 12:12 Ostatní blbinky
Chcete originální sběratelské věci z harryho pottera? Musíte bejt dost finančně za vodou!
Pohár
3600,-
Pohár
3900,-

Timothy Spall slaví 50. let

27. února 2007 v 10:46 Peter Pettigrew - TIMOTHY SPALL
DNES SLAVÍ TIMOTHY SPALL SVÉ KULATÉ PADESÁTÉ NAROZENINY! Současně natáčí i dva nové filmy !
Přejeme Všech nejlepší, a pořádáme soutěž - napište do komentáů co nejoriginálnější přání! Všechny odměníme :-)

Premiéra Ohnivého poháru

27. února 2007 v 10:44 Novinky, zajímavosti, bonusy
Televizní premiéra čtvrtého dílu Harryho Pottera s podtitulem Ohnivý pohár se uskuteční již 15. dubna. Vysílat jej bude filmový kanál HBO, který upoutávky na filmovou premiéru začal vysílat během slavnostního předávání Oskarů.
ph.net

Vtipný Michael Gambon :-D

27. února 2007 v 10:43 Albus Brumbál - MICHAEL GAMBON
TADY JE ORIGINÁL :-)
Q&A MICHAEL GAMBON
Michael Gambon plays an 18th century British abolitionist in the new film Amazing Grace and Dumbledore, the headmaster, in the Harry Potter movies
What do you think of the quiet way the abolitionists got the job done?
It's a bit of a thriller, isn't it? Will they succeed?
What's with the powdered wigs?
God knows. Gentlemen wore them. It was a sign of a rebel to take it off. My character takes his off quite a bit.
You're a theater actor. How has playing Dumbledore changed your fan base?
I was in the makeup chair recently, and someone brought in two kids. I peeled the beard off, and they started crying. They couldn't believe what they were seeing.
What do you make of Daniel Radcliffe's stage debut in Equus?
He's growing up. He's a proper theater actor now. He's naked in this thing, so all the girls will go out and see it. I'd be frightened running around the stage with nothing on at all. When you stop running, one thing keeps moving. I bet he didn't think of that.
I hear you used to carry around a picture of Robert De Niro.
I wrote on it, "I love working with you, Mike. You're the greatest. Much love, Bob." He didn't write it. I wrote it, to make my friends jealous.
Did you show him when he directed you in The Good Shepherd?
I've got a real picture of him now. He wrote, "Happy Birthday, Michael."
Why are British actors better at awards-show speeches than Americans?
Preparation. They're arrogant enough to believe they're going to win.
Ever wondered how life would be different had you been cast as James Bond?
I'd be in a private jet. I went up for it years ago. I'm a friend of the new James Bond, Daniel Craig. I played his dad in a play in London. All his talent, I taught him. He should be giving me some money. He's the best Bond ever. He looks like he really could kill you. In real life he's a softie.
A tady, o čem rozhovor přibližně je :-D
V novém rozhovoru s Time.com mluví Michael Gambon o tom, jak role Albuse Brumbála změnila jeho fanouškovskou základnu: "Nedávno jsem seděl v maskérně, a někdo přivedl dvě děti. Sundaval jsem si plnovous a ony začaly brečet. Nemohly uvěřit tomu, co viděly" Gambon také mluvil o Danově roli v divadelní hře Equus. Jeho velmi zajímavý názor si přečtěte v článku! :-D
"Dospěl. Nyní už je řádným divadelním hercem. V této hře je nahý, takže se všechny dívky na to půjdou podívat. Obávám se ale jedné věci, když běháte po jevišti nahý. Když se zastavíte, jedna věc je stále v pohybu. Vsadím se, že o tom Dan neví."
To je boží :-D

Dvacátá šestá narozeninová soutěž

26. února 2007 v 16:41
Pokud Harry přežije (;-)), myslíte, že si vezme Ginny? Nebo někoho jiného? Jaké zaměstnání myslíte, že by zvolil?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ceny:
Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz Za soutěž na www.harryy.blog.cz
J.K.Rovlingová žaluje eBay

26. února 2007 v 16:20 J.K.Rowlingová
The times online zveřejnil zprávu, že J.K. Rowlingová zažalovala indickou verzi stránek eBay za bezohledný prodej neautorizovaných verzí svých knih. Ačkoli jsme o podobných případech žalob na eBay slyšeli, žaloba Jo je unikátní v tom, že obdržela soudní nařízení, které předchází tomu, aby eBay šířil jakékoliv pirátské kopie knih Harryho Pottera.
Neil Blair, zákonný poradce JKR z literární agentury Christophera Littla řekl: "V průběhu let byly na eBay (proti jejich vůli) prováděny kontroly padělaného zboží Harryho Pottera, které pak prodávali nic netušícím zákazníkům."
Dále pak Blair řekl, že jestliže eBay nebude akceptovat preventivní kroky, které budou předcházet nezákonnému prodeji, nebude jiná možnost, než zakročit soudní cestou.
Již před nějakým časem sama J.K. Rowlingová varovala fanoušky před prodejem knih Harryho Pottera, které jsou na eBay nabízeny k prodeji.
Dosti emancipovaná žena :-D Ale geniální :-D
potterweb

Kámen Mudrců nejoblíbenějším filmem britských dětí

26. února 2007 v 15:39 Novinky, zajímavosti, bonusy
Právě o tomto výsledku vypovídá průzkum nejoblíbenějších dětských filmů. První filmové zpracování Harryho Pottera vynesl na první místo, druhým nejoblíbenějším snímkem se mezi dětmi stal Vězeň z Azkabanu.
ph.net
Mike Newell

26. února 2007 v 11:01 Režie - MIKE NEWELL
Mike Newell
režisér, producent
Datum narození: 28.03.1942
Místo narození: St. Albans, Anglie
Znamení: Beran
Životopis: Mike Newell režíroval čtvrtý díl čtenáři i diváky oblíbené série Harry Potter od J.K.Rowling Harry Potter a Ohnivý pohár (2005). První dva díly (Harry Potter a kámen mudrců, Harry Potter a tajemná komnata) natočil Chris Columbus, režie třetího dílu (Harry Potter a vězeň z Azkabanu) se ujal Alfonso Cuarón. Newell je teprve první domácí režisér, který na plátno převádí toto typicky britskou látku série Harry Potter.
Pře Harrym Potterem natočil film Úsměv Mony Lisy (2003), ve kterém se objevily Julia Roberts a Julia Stiles, nicméně divákům je zřejmě známější romantickou komedií Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994), která získala několik cen a byla i ve dvou kategoriích nominována na Oscara, mimo jiné i v kategorii Nejlepší film. Během své více než čtyřicetileté kariéry Newell natočil ceněnou komedii Enchanted April (1992), která získala tři nominace na Oscara a ve dvou hereckých kategoriích (pro Mirandu Richardson a Joan Plowright) vyhrála Zlaté globy.
Mike Newell dále natočil Cesta na západ (1992), ve kterém hráli Ellen Barkin a Gabriel Byrne, jejichž příběhu v pozadí hrál soundtrack od skladatele Patricka Doylea. Dalším snímkem byl The Good Father (1985), za který Sir Anthony Hopkins v roce 1985 získal Prox Italia. Jeho dalším filmem je například Bláznivá runway s barvitou hereckou sestavou John Cusack, Billy Bob Thornton a Angelina Jolie, který byl nominován na Oscara v kategorii Nejlepší adaptovaný scénář.
V případě Krycí jméno Donnie Brasco (1997) se Newell spojil nejen s Patrickem Doylem, ale i výraznými talenty svých hereckých generací Johnny Deppem a Al Pacinem. Jeho zbývající snímky jsou například Neobvyklé dobrodružství, Amazing Grace and Chuck a Soursweet.
Po absolvování Cambridge University se Newell dostal do televizního kanálu Granada, který byl situován do Manchesteru, kde byl na zkoušku jako producent. Časem se však dostal i k režii. Pro televizi natočil Them Down There, Ready When You Are, Mr McGill, Destiny a The Melancholy Hussar plus spousty anglo-amerických snímků jako Blood Feud a pro kanál CBS Common Ground.
Newell na plátně debutoval v roce 1977 snímkem Muž se železnou maskou, ve kterém se objevili Louis Jordan, Ralph Richardson, Richard Chamberlain a Jenny Agutter. Jeho debut na americkém kontinentě přišel s rokem 1980, kdy natočil Probuzení s Charlton Hestonem a Susannah York. Po tomto snímku přišel Bad Blood, televizní film Zrození národa a pohlcující Tanec s cizincem, ve kterém se objevili Miranda Richardson a Rupert Everett. Za něj získal Newell cenu Prix de la Jeunesse MFF v Cannes a snímek mu ve světě vynesl mnohé uznání.
Mike Newell si časem založil svou vlastní produkční společnost Dogstar Films, se kterou jako výkonný producent zaštiťoval filmy Photographing Fairies s Benem Kingsleym a Best Laid Plans. Byl také výkonným producentem projektů jako Riplyeho hra, kde hlavní roli ztvárnil John Malkovich, 200 cigaret, ve kterém se představili Ben Affleck a Kate Hudson; Všechny moje lásky s Johnem Cusackem a Jackem Blackem, jakož i u Soderberghova čtyřoscarového opusu Traffic: Nadvláda gangů


TVŮRCI FILMŮ - ROZCESTNÍK

26. února 2007 v 9:07 TVŮRCI FILMŮ
REŽIE - CHRIS COLUMBUS
(Kámen Mudrců, Tajemná komnata)
REŽIE - ALFONSO CUARÓN
(Vězeň z Azkabanu)
REŽIE - MIKE NEWELL
(Ohnivý pohár)

HUDBA - JOHN WILLIAMS
(Kámen Mudrců, Tajmená komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár)


SCÉNÁŘ - STEVE KLOVES
(Kámen Mudrců, Tajmená komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár)
PRODUKCE - DAVID HEYMAN
(Kámen Mudrců, Tajmená komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár)
KAMERA - JOHN SEALE
(Kámen Mudrců)
KOSTÝMY - JUDIANNA MAKOVSKY
(Kámen Mudrců, Taejmná komnata)