Říjen 2007

Dejte hlas mému blogu:-)

30. října 2007 v 18:21 Hlasujte pro mně, prosím...
Tedy jen pokud se vám tu líbí!:-)))
TADY jsem postoupila do 2. kola SONB... Můžete dát hlas mně a mému blogu...:-)
Moc děkuju... Zuzka:-)

Emma se rozešla s přítelem?

30. října 2007 v 18:14 Hermiona Grangerová - EMMA WATSON

Podle bulvárních novin The Sun se Emma Watson rozešla se svým přítelem Tomem Duckerem. Když tu píšu bulvár, určitě vás napadne, že je to lež - ale je to opravdu lež?

Emma Watson (17) se nechala nejednou slyšet, že si těžko hledá přítele. Její první láska se později stal Tom Ducker. O jejich vztahu se začalo mluvit už v minulém roce a tyhle prázdniny prý společně trávili nějaký čas ve Francii.

Dnes je to jinak. Emma se totiž s Tomem rozešla. Uviděla fotky, na kterým je Tom Ducker s jinými děvčaty
a vy se na ty fotky můžete podívat taky a to tady. Emma je prý viděla na EmmaWatson.caa poté se hned s Duckerem rozešla. Jedna kamarádka se nechala slyšet, že Emma zuřila a byla z toho hodně nešťastná. Prý se ale rozešli v dobrém. Emma se momentálně soustřeďuje
na studium, protože (jak nepochybně mnozí z vás slyšeli) se chystá na univerzitu studovat anglickou literaturu a ještě má před sebou dva HP filmy, avšak zatím se nevyrojily žádné informace, který by nasvědčovaly tomu, že Emma Prince natáčí.

pottewreb.cz

JKR - žijící génius

30. října 2007 v 18:09 J.K.Rowlingová
"Creators Cynectics" zahrnuli autorku Harryho Pottera J. K. Rowlingovou do seznamu "Žijících géniů". Rowlingová konkrétně obsadila 83. místo ze 100!:-)

ph.net

Úplně 1. výtisk HP vydražen za 20 tisíc liber!

30. října 2007 v 18:08 Novinky o všech knihách
Úplně první kniha Harryho Pottera sjela z tiskařské linky v roce 1997. Tím započala sláva série o čarodějnickém učni. Tento výtisk má nyní nového majitele. Knihu s názvem Harry Potter a Kámen mudrců vydražil neznámý člověk za bezmála dvacet tisíc liber (okolo 800 tisíc korun).

Knihu vydal nakladatelský dům Bloomsbury PLC v nákladu pouhých pět set kusů. Většinu z nich si tehdy rozebraly knihovny, v nichž se uchovaly dodnes. Ta s číslem jedna nyní v aukční síni Christie´s změnila majitele, který za ni dal devatenáct tisíc sedm set liber.
Rok po vydání v Británii vyšla kniha i ve Spojených státech a z čarodějnického učně se stal prakticky přes noc knižní fenomén, který přinesl autorce J. K. Rowlingové milióny liber.
Sedmá a zřejmě poslední kniha z řady Harryho dobrodružství, Harry Potter and the Deathly Hallows, vyšla letos v červenci. Všech sedm dílů dohromady se dodnes prodalo v nákladu téměř čtyři sta miliónů výtisků a bylo přeloženy do čtyřiašedesáti jazyků.

potterweb.cz

Všechno nejlepší, Devone:-))

28. října 2007 v 19:47 Seamus Finnigan - DEVON MURRAY
Dnes slaví své 19. narozeniny Devon Murray, herec, který ztvárňuje v HP filmech postavu Seamuse!

Devon se narodil s Irsku v County Kildare 28.října 1988. Kromě HP filmů jsme ho mohli vidět například ve filmu Angela's Ashes (Angelin popel) v roce 1999. Mezi jeho koníčky patří třeba ježdění na jeho koních, skateboarding a hraní na počítači.
Všechno nej, Devone!

potterweb.cz

Fotky z natáčení!

28. října 2007 v 11:37 Princ dvojí krve - fotky z natáčení
Tato scéna, kdy jdou Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Michael Gambon (Albus Brumbál) na návštěvu za Horaciem Křiklanem, se natáčela tento čtvrtek (25.10.2007) v Londýně v Lacock Abbey:-)


Guilermo Del Toro má zájem o natočení HP7

28. října 2007 v 11:31 Novinky - sedmá kniha
Režisér Guilermo Del Toro v novém rozhovoru pro MTV opět řekl, že by se rád podílel na filmu o Harrym Potterovi, konkrétně na filmové adaptaci Harry Potter and the Deathly Hallows. Del Toro řekl: "Už za mnou jednou přišli (Warner Brothers), ohledně třetího filmu. Četl jsem všechny díly, a když jsem četl knihy ještě předtím, než byly natočeny filmy, vybavoval jsem si Charlese Dickense - připadaly mi Dickensovské. Situace Harryho Pottera mi hodně připomínaly Pipa z "Velkých očekávání". Viděl jsem to víc do hloubky, mnohem zchátralejší a podobně; když ale měly premiéru první dva filmy, vypadaly úplně jinak, než jsem si představoval. Byly tak jasné, plné světla, veselé, což se mi nezamlouvalo."
Po shlédnutí posledních filmů nicméně opět zvážil svou spolupráci na HP: "Jednotlivé postavy se stávají temnějšími a záhadnějšími... Pokud za mnou opět z WB přijdou, budu o tom přemýšlet."

ph.net

Emma a Rupert na HP5 DVD Launch

27. října 2007 v 13:47 Ostatní novinky
Emma Watson a Rupert Grint potvrdili na svých oficiálních stránkách, že se zůčastní Harry Potter and the Order of the Phoenix DVD Launch 3.11.2007 v Londýně. Je velice pravděpodobné, že bude pořízeno plno nových fotek.:-))

potterweb.cz

Fotka ze soukromí Jamese

26. října 2007 v 11:40 Fred a George Weasleyovi - JAMES A OLIVER PHELPS
Na oslavě jeho a Oliverovy dvacítky:-))
fotolog


Fotky Toma Duckera - přítele Emmy

26. října 2007 v 11:21 Hermiona Grangerová - EMMA WATSON
Našla jsem pro vás několik fotek Emmina přítele - Toma Duckera:-)

Podpořte Dana!:-)

26. října 2007 v 11:01 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE

Australský deník The Herald Sun spustil hlasování o oblíbenou "tinseltown star" . Na seznamu celebrit nechýbí ani Daniel Radcliffe. Pro Dana můžete hlasovat na tomto odkazu:-))