Červenec 2009

Další dvě videa z HP6

15. července 2009 v 11:42 Filmová videa
Útok na Doupě najdete ZDE, trio a Ginny ve Společesnké místnosti TADY:-)

Nové video - scéna z jeskyně

15. července 2009 v 11:39 Filmová videa
Video, i s úvodem od tria, najdete TADY:-)

Nové video se záběry z šestky

14. července 2009 v 11:36 Filmová videaCitace z rohovoru s Markem

11. července 2009 v 11:32 Artur Weasley - MARK WILLIAMS

Kdybyste si mohl jednou, až budou všechny filmy hotové, odnést něco z natáčení, co by to bylo?
Ve Weasleyho domácnosti jsou takové hodiny, které ukazují, kde se právě všichni nachází. Je to ten nejlepší příklad práce našich umělců tvořících rekvitizy. Většina z té práce je nedoceněna a vy pak přijdete na plac a jen řeknete "Ó můj bože" a chcete se na to podívat zblízka... Ručičky jsou z konce nůžek a ukazují například, že jste ve škole, v práci... a jedna ručička dokonce ukazuje na nápis ,,ve smrtelném nebezpečí". Je to nádherné. A mimochodem nefungují, byl jsem jednou ve smrtelném nebezpečí a nic neukazovaly, přišel jsem k nim a ukazovaly jen "v práci".


pottewreb.cz - upraveno


Informace o soundtracku k šestce

9. července 2009 v 11:26 Novinky - Princ dvojí krve
Studio Warner Brothers vydalo zprávu, která přináší pár zajímavých informácí o soundtracku k šesténu dílu. Soundtrack si budeme moci koupit od středy 15. července. Délka soundtracku bude něco přes jednu hodinu a na CD nalezneme 28 skladeb (pro porovnání: soundtrack k Fénixovu řádu má 18 skladeb). Součástí soundtracku má být i bonusový materiál, který nám umožní zdarma si stáhnout soundtrack v 5.1 zvukové kvalitě.

potterweb.cz

Nové video o tvorbě hry

8. července 2009 v 11:25 Ostatní videa


Image Heleny v jejím novém filmu - Alenka v říši divů

7. července 2009 v 13:50 Bellatrix Lestrangeová - HELENA BONHAM CARTER
Takhle bude vypadat Helena v roli Červé královny v novém filmu jejího manžela Tima Burtona:-)
helena-world.com


Emma - srpnová hvězda na obálce Vogue (rozhovor)

5. července 2009 v 13:40 Hermiona Grangerová - EMMA WATSON
Citace z rozhovoru (pokud budu mít čas, přeložím vám toho víc:-):

Pro pracující herečky je celkem zvláštní hlásit se na Univerzitu, ale ona je rozhodnutá to zkusit. Možná je to tím, že si není stoprocentně jistá, že chce být v budoucnu filmovou hvězdou. ,,Není ve mě ta spalující touha", připouští, ,,že bych měla hrát a je mi jedno co dělám. Dokud se neobjeví něco, co mě chytí tak jako role Hermiony - bylo to jako smrt nebo život - nechci znovu hrát." (př. - potterweb.cz)

,,Jsem mladá, takže stále experomentuji. Ale myslím, že [její styl] je docela britský a velmi individuální."

O parapazzi: ,,Oni si lehli na chodník [na její oslavě 18. narozenin] a vyfotili mě pod sukní. Teď jsem připravená oblékat si cyklistické kraťasy vždy, když budu vystupovat z auta."

Na začátku to vypadalo [mezi Hemrionou a Ronem], že jsou na cestěk tomu, konečně být spolu, ale Ron to samozřejmě zkazí. Takže ona žárlí, a nesnaží se ho dostat, a proto se pořád hádají."


teenvogue.com - MŮJ PŘEKLAD!

WIZARD '09 - Chris Rankin v Praze

3. července 2009 v 13:19 Ostatní novinky
Ve středu 15. 7. se v Praze uskuteční WIZARD '09, akce pro všechny příznivce čarodějnického učně Harryho Pottera. Do české metropole v tento den zavítá i britský herec Chris Rankin, kterého známe jako Percyho Weasleyho.

Kromě besedy a autogramiády s Chrisem Rankinem je připravený další zajímavý program, ve kterém nebude chybět povídání s českými dabéry, beseda o knižním zpracování Harryho Pottera, kouzelnické vystoupení, soutěže o atraktivní ceny a další lahůdky.

Pokud jste soutěživí, můžete se těšit na turnaj ve zbrusu nové hře Hagridova farma, která prověří Vaše strategické schopnosti. Ve volnějších chvilkách bude k vidění i výstava artefaktů ze světa Harryho Pottera a nedílnou součástí bude také setkání se stejně nadšenými přáteli. Společně se nám jistě podaří utvořit nezapomenutelnou atmosféru a užít si spoustu zábavy.

Nezapomeňte tedy: 15. 7. 2009 se v Praze koná WIZARD '09. Pro další informace se podívejte na oficiální stránky akce www.wizardcon.cz.


potterweb.cz

Plakát s Belatrix, Severusem, Dracem a Fenrirem Šedohřbetem

2. července 2009 v 13:13 Princ dvojí krve
Plakát z Newyorského metra zobrazuje naši ,,zlou čtyřku":-)


Cleménce bude hrát v sedmém filmu

2. července 2009 v 11:34 Fleur Delacourová - CLEMÉNCE POÉSY

Psala jsem o tom, že Clemence Poesy vyjednává o roli Fleur v sedmém "závěrečném" filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Magazín Elle teď ohlásil, že Clemence je skutečně zpět v Anglii a začne točit v průběhu příštích deseti dnů.

pottewreb.cz - upraveno