Říjen 2009

Další seznam bonusů na DVD

28. října 2009 v 18:06 Princ dvojí krve
První z bonusů bude dokument s názvem J.K. Rowling: A Year in the Life o délcé 47 minut a 30 sekund. Jedná se o dokument, který vznikal v době, kdy autorka dokončovala knižní Relikvie smrti.

Další bonus nese název Close Up with the Cast a měl by obsahovat záběry z natáčení a rozhovory s herci, hlavně s hlavním triem. Délka: 28 minut a 30 sekund.

O dalších dvou bonusech se zatím ví jen to, že se budou jmenovat One Minute Drills a What's on Your Mind. Oba bonusy by měly být shodně dlouhé (cca 6 minut a 40 sekund).

Není ještě jisté, zda se jedná už o všechny bonusy, nebo zda budou ještě nějaké přidány. Vydání DVD je zatím odhadováno na začátek prosince.


potterweb.cz

Další video z natáčení Relikvií

28. října 2009 v 17:59 Filmová videa
Natáčelo se v liverpoolském tunelu Queensway Tunnel a konkrétně šlo o scénu "Sedm Potterů". Ve dvou minutovém klipu uvidíte záběry na samotný tunel a taky na štáb s technikou.


Zveřejněn seznam vynechaných scén pro DVD HP6

28. října 2009 v 17:44 Princ dvojí krve
Dnes byl zveřejněn seznam vynechaným scén, které se objeví v bonusových materiálech na DVD Prince dvojí krve. Jedná se celkem o osm vynechaných scén o celkové délce 6 minut a 31 sekund a jejich seznam, včetně délky každé z nich, naleznete níže:-)


Seznam vynechaných scén (číslo v závorce udává délku dané scény):

scéna 85: Harry a Hermiona jdou po chodbě v Bradavicích (26 sekund)

scéna 95: Harry a Hermiona diskutují nad Pobertovým plánkem (1:00)

scéna 118-119: Harry, Ron a Hermiona diskutují ohledně Rozplývavé skříni (1:04)

scéna 122: Harryho a Brumbálův příchod ke vchodu do jeskyně (0:38)

scéna 124: Harry a Brumbál opouštějí jeskyni (0:19)

scéna 125-129: Stahující se mračna nad Bradavicema za doprovodu sboru profesora Kratiknota (1:39)

scéna 140: Harry se připojuje k Ronovi, Hermioně a Ginny ve Společenské místnosti (0:40)

scéna 142: Harry a Hermiona diskutují s Ronem na Astronomické věži (0:42)


Jak už délka vynechaných scén napovídá, bonusová výbava Prince na DVD se ponese ve stejném duchu jako u předešlých dílů. Tedy žádná pořádná porce bonusů nás asi nečeká. Doufám, že si to studio schovává na prodlouženou verzi, popř. na velkou kolekci se všemi díly.


potterweb.cz

Nové fotky Bonnie

28. října 2009 v 17:37 Ginny Weasleyová - BONNIE WRIGHT
Z novozélandského časopisu No.magazineZnáme herce Elfiase Dóžeho

28. října 2009 v 16:40 Ostatní novinky
Byla potvrzena zpráva, že britský herec David Ryall byl obsazen do role Elfiase Dóžeho, blízkého přítele Albuse Brumbála. Elfiase známe především ze svatební hostiny (scéna se natáčela minulý měsíc). David Ryall je znám spíš z celé řady televizních rolí a s Davidem Yatesem spolupracoval v minisérii "State of Play".pottewreb.cz, giratempoweb.net


Danovo zranění z natáčení Relikvií

28. října 2009 v 16:34 Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
Daniel Radcliffe poskytl nedávno rozhovor pro magazín One. Během rozhovoru byl dotázán, zda někdy utrpěl nějaké zranění během natáčení. Na otázku odpověděl kladně a že k incidentu došlo během natáčení scény v Godrikově dole pro Relikvie smrti. K incidentu mělo dojít během léta a Dan z něho vyvázl s monoklem.


Otázka: Utrpěl jste někdy nějaké zranění během natáčení Harryho Pottera?

Daniel Radcliffe: "Zatím se mi nic vážného nestalo, jen pár škrábanců. Ale teď jsem spokojený, protože během natáčení Relikvií smrti, jsem konečně získal monokla (smích). Stalo se to během natáčení scény, kdy Harry bojuje s velkým hadem. Je známo, že filmy o Harry Potterovi jsou velkolepé, a tak místo hada přede mnou jeden z našich vedoucích kaskadérů přinesl tyč a na jejím konci byla přivázána boxerská rukavice. Nepodařilo se mi vyhnout jedné ráně a já inkasoval přímý zásah do obličeje, který mě složil (dostal KO). Viděl jsem pak tu scénu ve spomalenén záběru a připadal jsem si jako opravdový boxer. Opravdu super (směje se)."


pottewreb.cz - upraveno

Fotky Emmy pro módní magazín

28. října 2009 v 16:32 Hermiona Grangerová - EMMA WATSON
Emma nafotila tři krásné fotky pro známý britský modní dům Burberry:-)

potterweb.cz, the-leaky.cauldron.org


Harry bude v Relikviích

24. října 2009 v 12:56 Duddley Dursley - HARRY MELLING
Byla potvrzena zpráva, že v Relikviích smrti se objeví i představitel Dudleyho, Harry Melling. Připojí se tak k Richardu Griffithsovi (strýc Vernon), který byl do své role potvrzen zhruba před měsícem. Též se očekává i návrat Fiony Shaw (teta Petunie), na její potvrzení se však teprve čeká. Není zatím ještě ani upřesněno, kdy se scéna s Dursleyovými bude natáčet.

pottewreb.cz

Timothy dneska v noci v televizi

21. října 2009 v 14:31 Peter Pettigrew - TIMOTHY SPALL
Dneska v 0:45 (dobře, tedy spíš zítra brzy ráno:-)) dávají na ČT2 film s Timem v hlavní roli - Pan Harvey zapaluje svíčku. Myslím, že to bude zajímavé, já mám ráda klubové filmy, takže si to určitě nahraju;-) A je to v anglickém znění s titulky, takže můžete poslouchat, jaký má Timothy odstín hlasu:-))

Rozhovor s Rupertem

19. října 2009 v 19:05 Ron Weasley - RUPERT GRINT


Rupert Grint si ve svém nabitém programu našel chvilku a prohodil pár vět s BBC - Newsbeat. Zmiňuje se i o tom, že začíná být nešťastný z toho, že se natáčení blíží ke konci a taky o polibku s Emmou.


Obal na DVD Prince dvojí krve

19. října 2009 v 18:57 Princ dvojí krve
Na internetu se objevil obrázek přední strany obalu DVD k Princi dvojí krve. Jednat by se mělo o obal k dvoudiskové speciální edici.Vydaní DVD a Blu-ray je zatím naplánováno na 7. prosince.


potterweb.cz, mugglenet.com

Víme, jak skončí první díl HP7

19. října 2009 v 18:55 Ostatní novinky
Joshua Herdman, který v Harry Potterovi hraje postavu Gregoryho Goyla nedávno při jednou fanouškovském rozhovoru prozradil, kde by měla končit první část Relikvií smrti.

Následují SPOILERY!

Máme rádi Voldemorta:-)

19. října 2009 v 18:54 Lord Voldemort - RALPH FIENNES
Server Entertainment Weekly zveřejnil seznam 17 postav, které nás určitým způsobem okouzlily (získaly si naše sympatie), ale zároveň působí hrozivě (17 Characters Who Are Charming - But Deadly). Zkrátka záporáci, které máme rádi. Vedle Voldemorta se do vybrané společnosti dostal např. Joker (Temný rytíř), Hannibal Lecter (Mlčení jehňátek) a další.


Lord Voldemort: Těm, kteří se neodvažují yvslovit jeho jméno je známý jako Pán zla, tento zkažený kouzelník zastupuje ty nejhorší a nejzlejší ze světa kouzelných knih J. K. Rowlingové. A protože ho hraje krásný Ralph Fiennes, není vůbec těžké představit si, jak Voldemort svádí ostatní na zcestí.

potterweb.cz, ew.com - MŮJ PŘEKLAD!


Rozšířená vydání DVD

19. října 2009 v 18:42 Ostatní novinky
Společnost MPAA (rating filmů) oznámila, že Harry Potter a Kámen mudrců Rozšířená edice obdržela PG rating.
Posléze na tuto zprávu reagovali Warner Brothers a potvrdili, že všechny potterovské filmy by měli obdržet speciální rozšířené vydání na Blu-Ray a DVD.

Warner Bros se prý tuto informaci chystá veřejně oznámit a na první vydání se prý budeme moci těšit v blízké budoucnosti.

potterweb.czNoví herci do rolí Smrtijedů

19. října 2009 v 18:22 Ostatní novinky
Jon Campling a Paul Khanna byli vybrání do rolí Smrtijedů do Relikvií smrti:-)

Na první fotce vidíte Jona, na druhé Paula:-)
pottewreb.cz, rtvgames.comRozhovor s Tomem (,,Laskavý, okouzlující a zdvořilý.")

19. října 2009 v 18:13 Draco Malfoy - TOM FELTON
Na netu se objevil rozhovor s představitelem Draca Malfoye, Tomem Feltonem, který poskytl pro indonézský časopis "First magazine".

!!!Článek obsahuje SPOILERY i na sedmou knihu!!!

Článek vyšel původně v indonéském časopise"First magazine" ještě před uvedením Prince v kinech. Až nedávno byl přeložen do angličtiny a teď i do češtiny:-):Informaace o natáčení Relikvií

19. října 2009 v 18:01 Ostatní novinky
Někteří fanoušci Harryho Pottera měli to stěstí a vyhráli návštěvu Leavesdenských studií a natáčení Relikvií smrti. Zajímá vás, co ve filmu nakonec uvidíte? A jaká scéna bude přidaná? Čtěte dále.

Obsah obsahuje SPOILERY!