10 otázek pro Dana

18. října 2009 v 1:02 |  Harry Potter - DANIEL RADCLIFFE
V novém článku od Time Magazine odpovídá Daniel Radcliffe na deset otázek, které mu položilo deset fanoušků Harryho Pottera:


1. Jak moc se lišíš od Harryho ? - Atra Oshana, Des Plaines, Ill.

Myslím, že jsem docela jiný než je on. Ale myslím že oba jsme celkem rezervovaní ve smyslu jak moc dáváme své city najevo. Ani jeden z nás nenosí své srdce na dlani. Oba si nesmírně vážíme přátelství. A také myslím, že jsme oba celkem zvědaví.


2.Co bylo podle tebe Harryho největším omylem nebo chybou v úsudku ? - Susan Bevins, Winter Park, Fla.

Suzan Bevisová, jsi snad první kdo se mě na tuto otázku zeptal. Myslím, že to, jak se choval ke svým přátelúm v některých předchozích filmech bylo diskutabilní. Byli tam vždy pro něho a on byl poněkud nevděčný. Myslím, že Harry není tak dokonalá osobnost. Dokáže být dost sobecký a opravdu manipulativní. Není žádný andílek.


3. Role Harryho Pottera ti dala šanci zahrát si po boku anglické herecké smetánky. Kdo z nich tě nejvíce ovlivnil ? - Frank Hibrant, Cincinnati, Ohio

Dva z nich na mě měli velký vliv. Prvním je Gary Oldman, se kterým jsem se opravdu sblížil, potom Imelda Staunton. Oba jsou úžasní herci a úžasní lidé.


4.Princ Dvojí krve i Relikvie smrti jsou celkem odlišné od předchozích pěti knih. Jak ses připravoval na temnější scény ? - Josh Hertzel, Omaha, Neb.

Abych byl upřímný, to jsou věci, které rád hraji a které tíhnou více k přirozenosti. Přijde mi to lehčí, než zahrát komedii. V těch dnech se snažím být izolovaný od světa jak jen to jde a poslouchám celkem depresivní muziku, která mě dostane do méně bujaré nálady.


5. Kdybys mohl použít jakékoliv kouzlo z Harryho Pottera, které by to bylo ? - Sohini Desai, San Diego

Ani ne tak kouzlo, ale kdybych si mohl vybrat spíš nějakou věc, byl by to rozhodně lektvar štěstí. Když si ho dáte moc, tak vám to přitíží, ale myšlenka toho mít skvělý den je prostě tak nádherná.


6. Jsi fanouškem Harryho Pottera ? - Rochely Candaten Droves, Porto Alegre, Brazil

Určitě jsem fanouškem knih. Co se týče filmů, tak se na ně nerad dívám sám. Ale mám rád když na ně koukám s ostatními. Nemyslím, že ostatní se na ně koukají sami. Ale ano, jsem jejich fanouškem. Kdybych nebyl, nehrál bych v nich.


7. Co říkáš na styl psaní paní Rowlingové - Frances Taylor, Sarnia, Ont.

Samozřejmě je inspirující. Jinak by si knihy nevedly tak dobře jako doposud. Vzala to nejlepší z různých částí literatury. Po dlouhé době se tam objevuje motiv sirotků. Je tam anglická internátní škola. Boj dobra se zlem. Fakt, že ji celý příběh napadl během jediné cesty vlakem je pozoruhodný.


8. Jak bys připravil lidi, kteří by se chystali do role Alana ve hře Equus ? - José Pérez, Barcelona

Přečtěte si scénář, vytvořte si neuvěřitelně důvěrný vztah s režisérem a ztraťte všechny zábrany. Nikdo nepřemýšlí nad nahotou. Zbláznili byste se, kdybyste na to mysleli - je to celkem strašidelné - ale děláte práci.


9. Plánuješ jít na Univerzitu ? - Lindsay Carpenter, Milwaukee

Ne, neplánuji. Pokračuji ve studiu. Mám lekce dvakrát týdně s mým kamarádem, který mě učí angličtinu. Přichází na plac a povídáme si o hrách, knihách a básních. Je to takové privilegium.


10. Závázal by ses znovu jít do role Harryho Pottera ? - Danielle Higson, St. John's, Nfld.

Bylo by velmi těžké rozhodnout se o tom v okmžiku. Myslím že by to chvíli trvalo, předtím to tak aspoň bylo. Muselo by to být úžasné.


potterweb.cz
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co si myslíte o Danovi Radcliffovi?

Je báječnej! Nejlepší na světě! 48% (2347)
Celkem v pohodě. 31.6% (1545)
Je hezkej...ale to je tak vše. 7.1% (346)
Je ošklivej. 5.3% (257)
Odpornej! Hnus! 8.1% (394)

Komentáře

1 Rosalie Rosalie | 18. října 2009 v 14:29 | Reagovat

Pěkný, myslela jsem, že Dana celkem znám, ale většinu jsem o něm něvěděla!

2 somebody somebody | Web | 19. října 2009 v 17:32 | Reagovat

čus, chceš vyhrát novej comp, skůtr iPhone atd., jenom za to že si sem tam zahraješ hru? tak čekni odkaz a dozvíš se víc! .. já sem za cca za měsíc vyhrál novej iPod, je to fakt lehký!..sorry za reklamu

3 I don´t know I don´t know | 13. prosince 2009 v 19:22 | Reagovat

nevíte někdo kolik bylo danovi v ,,Harry Potter a kámen mudrců"?

4 Danča Danča | 9. ledna 2010 v 11:49 | Reagovat

Tam mu bylo 12 let:)

5 harrypotterharrypotter harrypotterharrypotter | 19. ledna 2010 v 9:25 | Reagovat

Ty kokso! Nikdy som nevedela... no vlastne teraz som ho spoznala oveľa více. Je to jak... no nic! Je to nemožné. Ale pořád jednej věci nerozumím. Skadiaľ to máš? Je skoro nezistitelný. Iba ak by to hovorili vtelevizi nebo v novinách a také noviny sú potom moc a moc drahé. Jak Emma tak i Daniel? Oni sú snaď neprehliadnuteľný. Ešte mi chýba ten posledný nevím jak se jmenuje ale zjistím to!!!!

6 nnn nnn | 15. května 2010 v 14:42 | Reagovat

je dobrý herec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama